سایت رسمی فوتبال آزربایجان

سایت رسمی فوتبال آزربایجان

چند خبر از ماشین

بازی قابل قبول ماشین سازی مقابل تیم همشهری

 

 

 
دیدار دوستانه تیم های ماشین سازی و فولاد گستر با تساوی به پایان رسید
ماشین 1 : 1 فولاد گستر

تیم فوتبال ماشین سازی امروز در دیداری دوستانه برابر تیم همشهری خود فولاد گستر به نتیجه مساوی رضایت داد.
در این دیدار اسماعیل سبزی بازیکن سبزپوش با پاس میثم نقی زاده اولین گل ماشین سازی را به ثمر رساند. گل تیم فولادگستر نیز در وقت اضافه نیمه دوم و از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه ماشین سازی شد. این گل با ضربه سر بازیکنی برزیلی گسترش فولاد به ثمر نشست.
بازی دوستانه دو تیم همشهری در زمین چمن کارخانه بنیان دیزل برگزار شد. مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز در میدان حاضر بودند و بازی را از نزدیک مشاهده می نمودند. دکتر دبیری نیز در اوایل نیمه اول در ورزشگاه حضور یافت تا وی نیز شاهد عملکرد تیم باشد.
تعدای از تماشاگران ماشین سازی نیز در ورزشگاه حضور یافته بودند و به همراه تماشاگران تیم گسترش فولاد نظاره گر بازی بودند.
این بازی ساعت 5 بعد از ظهر شروع شد و در آن هر دو تیم از تمامی بازیکنان در وسط میدان استفاده نمودند. تیم ماشین سازی بازی خوبی را به نمایش گزارده بود و نشان داد هنوز قدرت خود را از دست نداده و حاشیه ها فقط در حاشیه اند.


 ثبت قرارداد بازیکنان ماشین سازی تبریز در هیات فوتبال

 

قرارداد بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هیات فوتبال آذربایجان شرقی ثبت شد. محمد شجاع صوفیانی، بهمن کامل، حبیب نهایی، علیرضا ناصح قراملکی، ابراهام آدوال آدلجا، میثم نقی زاده، بهنام قویدل، ناصر خبازی، رضا زینی، احمد پاسی، اکبر گنجی، علی رحیمی لاله، میر مهدی قریشی، سجاد عرفانی، رامین قربان پارام، محمدرضا فرامرزی بیلوردی، مجتبی اسلامی، هادی زرین ساعد، محمد علی مولا، غلامرضا کمپانی والا و... از جمله بازیکنان امسال ماشین سازان هستند که قرارداد خود را به صورت رسمی ثبت نمودند.


ذوالفقاري سرمربي ماشين‌سازي تبريز شد

 

 

 رئيس هيئت مديره باشگاه ماشين‌سازي تبريز، ايوب ذوالفقاري را به عنوان سرمربي تيم ماشين سازي تبريز معرفي كرد.
دکتر شهرام دبيری اظهار داشت: ذوالفقاري از شرايط مناسب براي مربيگري تيم ماشين‌سازي برخوردار بوده و من به كسب نتايج درخشان تيم ماشين‌سازي به مربيگري وي اميدوار هستم.
وي اضافه كرد: همچنين قادر رحيم‌زاده و جاويد شكري به عنوان كمك‌هاي وي و غلامحسين لاهيجاني به عنوان سرپرست تيم ماشين‌سازي تعيين شدند.
دبيري در بخشي ديگر از سخنان خود ضمن تكذيب ادعاي‌هاي احد شيخ لاري مبني بر دخالت مديران باشگاه ماشين‌سازي در كار وي اظهار داشت: شيخ لاري مربي مورد حمايت و اعتماد ما بوده و از همان ابتدا به وي اعلام كرده بوديم كه هيچگاه در كارش دخالت نكرده و آزادي كامل در هدايت تيم برخوردار است اما نظرات‌مان را نيز به عنوان مديران باشگاه اعلام كرده كه اين از حقوق مسلم و غيرقابل انكار هر مديري است.
دبيري خاطرنشان كرد: انتخاب بازيكنان تيم ماشين‌سازي با نظر مستقيم وي بوده اما تحميل مبالغ قراردادهاي بازيكنان جزو وظايف يك مربي نبوده و دخالت‌هاي وي در اين مورد براي ما پذيرفتني نبود.
دبيري افزود: از سه دستيار تيم، دو نفر نيز انتخاب خود وي بوده و اين با اظهارات وي مبني بر تحميل دستيارانش توسط مدير باشگاه ماشين‌سازي در تناقض است و به نظر مي‌رسد ايشان وقتي نتوانست در باشگاه ماشين‌سازي به خواسته‌هاي خود برسد با چنين بهانه‌هاي واهي سعي در فريب افكار عمومي را دارند.
وي تصريح كرد: من هميشه از حق و حقوق بازيكنان دفاع كرده و حامي آنان هستم اما اين بدان معنا نيست كه قيمت قراردادها به صورت كذايي تنظيم شده و عوامل ديگر نيز از آن بهره‌مند شوند.
ايوب ذوالفقاري سابقه بازي در تيم‌هاي تراكتور سازي تبريز و منتخب آذربايجان شرقي را داشته و مدتي نيز رهبري تيم تراكتور سازي نوين و تيم‌هاي پايه تراكتورسازي را بر عهده داشته است.
وي در سال 1365 با گلي كه در تهران به تيم منتخب تهران «الف» كه در واقع تيم ملي ايران بود زد موجبات صعود تيم منتخب آذربايجان شرقي به فينال مسابقات ليگ قدس را فراهم ساخت.

 

mashinfans.com

+ نوشته شده در  ساعت   توسط وولکان تبریزلی و آزاسپور  |